آشنایی با کتاب مطلع عشق نوشته ی محمدجواد حاج علی‌اكبری

آشنایی با کتاب مطلع عشق نوشته ی محمدجواد حاج علی‌اكبری

 

در این بخش از سایت، شما را با کتاب مطلع عشق نوشته ی حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی‌اكبری آشنا می کنیم. کتاب “مطلع عشق” گزیده‌ای از رهنمودهای  رهبر معظم انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان و خانواده‌ها از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.   ادامه خواندن آشنایی با کتاب مطلع عشق نوشته ی محمدجواد حاج علی‌اكبری

كتاب «مارك و پلو» حلاوت و شيرينی سفر كردن

كتاب «مارك و پلو» حلاوت و شيرينی سفر كردن

 

در این بخش از سایت کتابخوار با کتابی آشنا می شوید که با خواندن آن حلاوت و شیرینی سفر کردن را لمس کنید. وقتي كتابي به دستتان مي‌رسد بعد از اين كه نامش را خوانديد و روي جلدش را ديديد، معمولا نگاهي هم به پشت جلد مي‌اندازيد تا اگر چند جمله‌اي نوشته باشد، بخوانيد و قدري با حال و هواي كتاب آشنا شويد تا بعد برويد سراغ مقدمه.

ادامه خواندن كتاب «مارك و پلو» حلاوت و شيرينی سفر كردن

کتاب به کسی مربوط نیست از جومپا لاهیری – ترجمه گلی امامی

کتاب به کسی مربوط نیست از جومپا لاهیری - ترجمه گلی امامی

 

این بخش از سایت کتابخوار به کتاب به کسی مربوط نیست از جومپا لاهیری و ترجمه گلی امامی اختصاص دارد. در اینجا شما را با کتاب به کسی مربوط نیست آشنا می کنیم. گويا زندگي، واژه‌اي يكسان در فرهنگ‌هاي مختلف است؛ هر چند لايه بيروني اين سال‌هاي مابين تولد و مرگ انسان‌ها در سرزمين‌هاي متفاوت گوناگون به نظر مي‌رسد، اما واقعيت و درونمايه آن از يك گل سرشته شده است.

ادامه خواندن کتاب به کسی مربوط نیست از جومپا لاهیری – ترجمه گلی امامی

فرزند خوشبخت گلی از گلهای بهشت نوشته ی محسن کتابچی

فرزند خوشبخت گلی از گلهای بهشت نوشته ی محسن کتابچی

 

یک کتاب خواندنی از آقای محسن کتابچی با عنوان فرزند خوشبخت گلی از گلهای بهشت را می خواهیم معرفی کنیم. اگر شما هم به دنبال کتابی در مورد فرزند و تربیت آن هستید این کتاب می تواند کتاب مفیدی باشد. وقتي زوجي جوان زندگي مشترك را آغاز مي‌كنند، وقتي گام در مسيري مي‌گذارند كه بايد با يكدلي و همراهي بپيمايند، يكي از دغدغه‌هاي جدي‌شان تولد فرزند است.فرزندي كه به زندگي آنها معنايي تازه مي‌بخشد اما با خود مسائل و درگيري‌هاي ذهني‌اي را هم به محيط خانواده مي‌آورد. پس از رسيدن به دركي مشترك از زندگي و چگونگي گذشتن از پستي و بلندي‌هاي آن كه مهم‌ترين نقطه تفاهم يك زوج است، شايد بتوان تولد فرزند و تربيت او را نقطه عطف اين راه دانست.به همين دليل متخصصان و متفكران در گوشه و كنار جهان، كتاب‌هايي متنوع از تجربه‌هاي مختلف گرد‌آوري و منتشر كرده‌اند تا در هياهوي جهان امروز، پدرها و مادرها بتوانند دقايقي را هم به اين مهم، يعني راه‌هاي تربيت فرزند بپردازند.

ادامه خواندن فرزند خوشبخت گلی از گلهای بهشت نوشته ی محسن کتابچی

کتاب قدرت صبر | مترجم: زهره زاهدی

کتاب قدرت صبر | مترجم: زهره زاهدی

 

در این بخش از سایت کتابخوار شما را با کتاب قدرت صبر که مترجم آن خانم زهره زاهدی است آشنا می کنیم. «اين روزها ظاهرا همه ما زندگي را با شتاب مي‌گذرانيم. دائم در جنبشيم و در اطراف خود از همه چيز و همه كس انتظار داريم با حداكثر سرعت حركت‌كنند. نويسنده‌اي مي‌گويد: ما به «مرض زود باش» مبتلا شده‌ايم.

ادامه خواندن کتاب قدرت صبر | مترجم: زهره زاهدی