معرفی یک کتاب خوب برای کسانی که می خواهند مو طبیعی بکارند

معرفی یک کتاب خوب برای کسانی که می خواهند مو طبیعی بکارند

 

اگر شما هم می خواهید موی طبعی بکارید برای شما یک کتاب خوب با عنوان کاشت موی طبیعی می خواهیم معرفی کنیم. که مطمئنا این کتاب به بسیاری از سوالات ذهن شما پاسخ خواهد داد. كاشت موي طبيعي يكي از راه‌هاي جبران طاسي است كه در سال‌هاي اخير به مدد كوشش‌ها و تحقيقات پزشكان دچار تحولات شگرفي شده، به طوري كه در حال حاضر بسختي مي‌توان كاشت موي طبيعي را در يك فرد تشخيص داد و نتايج اين عمل جراحي سرپايي هم‌اكنون به طرز شگفت‌انگيزي طبيعي و زيبا جلوه مي‌كند.   

 

مولف اين كتاب دكتر علي وفايي، متخصص پوست و مو از دانشگاه علوم پزشكي تهران است كه علاوه بر افتخار عضويت در انجمن متخصصين پوست ايران، در انجمن متخصصين پوست كانادا (CDA) و جامعه بين‌المللي جراحي ترميم مو (ISHRS) در آمريكا هم عضو است.

وي در سمينارها و كارگاه‌هاي آموزشي مرتبط با كاشت مو در كشورهاي گوناگون مانند استراليا، كانادا، آمريكا و لهستان شركت كرده است و اطلاعات به روزي در زمينه كاشت مو دارد.

مجموعه حاضر حاصل تجربيات چندساله مولف و كار روي صدها بيمار كاشت مو بوده و منظور اصلي از تاليف آن، افزايش اطلاعات علمي متقاضيان محترم كاشت موي طبيعي است؛ به طوري كه بتوانند با چشم باز پزشك خود را انتخاب كنند و در دام افراد غيرپزشك (كه متاسفانه به وفور در جامعه ديده مي‌شوند)‌ و ناوارد گرفتار نشده و اسير نتايج نادرست اقدامات درماني اين شيادان انسان‌نما نشوند؛ زيرا نتايج نادرست كاشت موي طبيعي در اغلب موارد غيرقابل جبران بوده و فرد مبتلا يك عمر گرفتار تبعات آن خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *